Tarot Card Readings and Numerology App -Tarot Life Icon

Tarot Card Readings and Numerology App -Tarot Life

3K16 MB5
Güvenli Uygulama
In-app purchases with AppCoins

Tarot Card Readings and Numerology App -Tarot Life açıklaması

A unique Tarot Reading app, Tarot Life provides tarot card readings & tarot cards meaning. Get free tarot insights on love, finance, career & much more by choosing one or more tarot cards or tarot spreads. Guidance by way of Tarot Reading, Birth Chart Astrology and Numerology Reading is now at your tips.

Highlights

Free Tarot Card Reading On Love, Career & Money With 3-Card Tarot Reading & tarot spreads
Get the benefits of Tarot, Numerology & Astrology at one place.

Tarot Life- A Unique Tarot Card Reading App- Features

Free Love Tarot Card Readings - Get tarot card reading free on love with 3- Love Tarot Cards & Tarot Spreads on true Love Tarot.
Free Tarot Readings On Career - Get Career Tarot Reading free with 3-Tarot Cards & Tarot Reading Spread.
Free Finance Tarot Readings- Get tarot advice on all your money problems with tarot card readings.
Free Daily Tarot Card Reading - Get daily tarot insight with daily tarot readings.
Unique Tarot Reading - Yes-No Tarot reading, birth tarot cards, and tarot card of the day provide some interesting tarot insights.
Ask A Question Tarot - From love tarot to career tarot reading, chat with our experts & get answers with tarot cards (paid feature)
Numerology- Know your numerology numbers with free numerology calculator.
Birth Chart Astrology - Get accurate birth chart, timeline & love compatibility reports. (paid feature)
Tarot Card Meanings - Get detailed tarot card meanings of 22 Major Arcana Tarot Cards.

Love Tarot Card Readings

Let your love tarot cards provide insightful love card readings free. In 3-card love tarot reading, pick 3 cards & get the tarot card meanings of each in love tarot reading. In true love tarot reading spread, 6 love tarot cards answer questions about your love life. Tarot Card meanings in love tarot reading can help you in love problems.

Daily Tarot Reading

Get daily tarot insights by way of free daily tarot card reading. Prepare yourself for the day ahead as per the tarot card meanings in a daily tarot reading. Also, get your tarot card of the
day and get daily tarot insights on love, career & money.

Free Tarot Card Reading On Love, Career & Finance

Get free tarot card reading on career, finance and love in this tarot reading app. From daily tarot to insights and tarot card meanings on love, career and finance, you can get all your concerns addressed with this tarot reading app.

Tarot Card Meaning And Spreads

Know the tarot card meaning of all 22 Major Arcana Tarot Cards. Find out about their symbols, tarot card meanings, love tarot cards meaning and much more in this section. Also, know about your future through unique tarot reading spreads. You can get tarot card meanings and insights on your love, career and finance through these tarot spreads.

Ask A Question Tarot

Whether you want personalised tarot insights or want tarot reading for any issue bothering you, our experts are here to guide. Chat with our tarot reading experts and get the right answers. Let tarot cards take your future in the right direction. (paid feature)

Numerology and Astrology

Get your numerology reading & know your accurate life path, destiny, maturity & personality numerology numbers with numerology calculator within seconds.

Get your accurate birth chart reading, timeline report based on your birth chart, & love compatibility report based on birth chart calculator astrology. These birth chart astrology reports take you a step closer to your future.(paid feature)

Tarot Life is a must have tarot card reading app to get tarot insights, know tarot card meanings & chat with tarot experts. This tarot reading app brings the complete world of tarot, numerology & astrology in one. So, create a beautiful life through the power of tarot cards & tarot card reading.
Hayatındaki hayal kırıklığının doruklarına ulaştın mı? Endişelenme. Astroloji, tarot kartları okuma, numeroloji numaraları ve hep birlikte doğum çizelgesi tüm hayal kırıklıklarınızı ortadan kaldırmak için buradalar.

Tarot Life - Hayatınızın tüm şeytanları ile başa çıkmak için kapsamlı bir gelecek tahmini uygulaması burada. Kariyer, aşk, finans, başarı veya başka bir konuda tavsiye olabilir. Sen isim, uygulaması var!

Neden Tarot Yaşam Uygulaması?

Bu hızlı
Gözünü kırpmadan önce tahmin eder (iki kere!). Tahminler, servetinizde ne olduğunu ve ona nasıl cevap vermeniz gerektiğini söylemek için sadece birkaç saniye alır.

Doğru Çözümler Sunuyor
Herkes hayatında problemlerle karşı karşıya kalır, bırak aşk, kariyer, finans veya başka bir şeyle ilgili olsun. Aşk tarotu , kariyer tarotu ve para tarotuyla hayatınızla ilgili tüm problemlerinizi çözebilirsiniz.

Kullanıcı dostu
Uygulamanın kullanımı çok kolay, zengin özellikli bir liste izler. Herkes uygulamayı kullanabilir.

Sezgisel
Tarot Hayat App çevremizdeki şeyleri ele almak için mükemmel bir yoldur. Bu uygulama çok sezgisel ve size yardımcı olmak için zahmetsizce çalışıyor.

Netlik Almak İçin
Her zaman yaşamak istediğin bir hayata geçiş yolunu aydınlatan mükemmel bir araçtır. Hayatınızı doğru yöne yönlendirmek için tarot kartları , numeroloji, astroloji vb. Gibi bir dizi tahmin yöntemi uygular.

Tüm tarot ve astroloji uygulamalarına kısa bir genel bakış - Tarot Life

Tarot kartı okuması - tarotu sevin , çoklu taramayı kullanarak tarotu, kariyer tarotunu vb. finanse edin.
Astro Talk Raporu ile (ücretli özellik) astrolojik bir doğum çizelgesi biçiminde göksel varlıklar tarafından çizildiği gibi tüm hayatınızın planı
Evet veya Hayır Tarot , evet veya hayır şeklinde hızlı tavsiyeler vererek karar vermenize yardımcı olur.
Astro Timeline Report (ücretli özellik) ile Doğum haritasıyla günlük, aylık ve yıllık tahminler
Yaşam Yolu Numarası, Vade Numarası, Kader Numarası ve Kişilik Numarası gibi numeroloji numaralarınız hakkında bilgi edinin. Bu sayılar tüm hayatınızı etkiler.
Gizliliği koruyan Tarot Kart Okuyucularından uzman tavsiyesi. (ücretli özellik)
Tarot ve doğum tarihiniz arasındaki derin bağlantıyı bulmanızı ve doğum tarot kartlarınızı tek bir tıklamayla bilmenizi sağlayan benzersiz Doğum Tarot Hesaplayıcısı !

Ruhsal ve ilahi enerjilerin söylediği gibi bilgelik sözlerini konuşan bu uygulama ile geleceğinizi görebileceksiniz. Eğer şimdiki zamanınızla ilgili zorluklarla karşılaşıyorsanız, Tarot Life size önerileri sunmak için elinizden geleni yapacaktır; böylece etrafınızdaki şeylerle ve insanlarla nasıl başa çıkacağınızı planlayabilirsiniz.
   
Bu ilahi tahmin uygulamasının diğer bazı özellikleri şunlardır:

Tarot bilginizi genişletmek için ayrıntılı tarot kartları açıklamaları.
Finans, kariyer, iş veya ilişki vb. Her türlü problemi ayrıntılı olarak çözmeye yardımcı olmak için çoklu tarot yayılır.
Gününüze ışık tutabilmek için Günlük Tarot Kartları okuma ve Günün Kartı.
Maksimum 48 çalışma saati içinde kişiselleştirilmiş okumalar almak için Bir Soru Sorun ’. Uzman Tarot Okuyucularımızla sohbet edebilir ve onlara sorunuzu sorabilirsiniz. Bu ücretli bir özelliktir.
Sevdiğiniz Uyumluluk Raporu (Ücretli Özellik) ile sevdiklerinizle ayarlarınızı kontrol etmek için Sevgi uyumluluğu .
Ve daha fazlası…

Tarot Life, yalnızca Astroloji, tarot kartları okuma, numeroloji sayıları, vb. Gibi eski tahmin yöntemlerine dayanan gerçek bir fikir verir. ve senin bu manevi cep rehberi tarafından sunulan tarot seviyorum . Bu, pozitif enerjiyle dolu bir dünyada ilk adımınız.

Daha fazla bilgi

Kullanıcı Değerlendirmeleri

Bu değerlendirmeler ve puanlar Aptoide uygulaması kullanıcılarına aittir. Kendi değerlendirmenizi bırakmak için lütfen Aptoide'i yükleyin.

5
0
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

İyi Uygulama Garantili

Bu uygulamalar virüs, malware ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

Kullanıcı İncelemeleri

Tarot Card Readings and Numerology App -Tarot Life uygulamasına benzer uygulamalar

Tarot Card Readings and Numerology App -Tarot Life - APK Information

APK sürümü
2.0c
Android uyumluluğu
Android 4.1.x+ (Jelly Bean)
Geliştirici
INNOVANA TECHLABS LIMITED